מטופלים משתפים

חשיפת הסיפור האישי בפני רבים, אינה פשוטה כלל, במיוחד השיתוף אודות מצב בריאות גופני ונפשי. התמודדות עם אתגר רפואי ובריאותי כשלעצמה דורשת כוחות, על אחת כמה וכמה השיתוף אודותיו. פיסה מעולמך נחשפת. ובכל זאת, חלק ממטופליי בחרו לשתף בפומבי, כדי שאחרים יוכלו ללמוד, למצוא מקור להזדהות ובעיקר לתקווה – שניתן לחוות בריאות שלמה! הערכתי רבה לכל מי שבחר לשתף את סיפורו, את החוויה שלו, את ההתמודדות שלו ואת הרגשתו בתהליך. כל אחד בחר בשיתוף הפרטים שהרגיש נוח לחלוק עם אחרים ועל כך אני מודה לכם. מהשיתוף עולה אמירה ברורה:

יש דרך אחרת! אפשר ליהנות מבריאות טובה. לא צריך להתפשר.

אין סיבה לחיות עם מצבים שפוגעים בחוויית החיים ובהגשמה העצמית.

יש דרכים טבעיות בטוחות, יעילות לאורך זמן, שפועלות עם הגוף, ללא פגיעה בפיזיולוגיה ותוך העצמת הגוף והנפש להתחזק ולהירפא. דרכים אלו גם מזמינות לתהליך עמוק, מחזק ומקדם לחיים.

מתעניין בהמלצות בנושא מסויים?

רותם יקרה

תודה לך שהיית החתיכה שבלעדיה הפאזל הזה לא היה שלם.
תודה על התמיכה, ההכוונה, ההכלה והייעוץ שהיו מלווים בחיוך, אמפתיה ורצון כנה לעזור.
ליווית אותי בתקופת ההיריון הראשון – תקופה שהיו בה הרבה שינויים וחששות, והיית שם בשבילי בכל המישורים, זמינה ונכונה לסייע ולחלוק מהידע והניסיון העצומים שלך.
טיפול השיאצו והנטורופתיה השבועי שלנו היה החמצן שלי והתובנות שעלו ילוו אותי לכל החיים.
תודה לך על מקצועיות בלתי מתפשרת ועל מי שאת.

לימור בניסטי

"רותם יקרה!
הגעתי אלייך לגמרי במקרה ואין לי ספק שאשאר לכול החיים.
מעבר למעבר לתזונה בריאה שהיה לי לא פשוט בכלל וטיפול ממוקד בבלוטות הלימפה והתריס זכיתי במטפלת לחיים.
תודה על הליווי הצמוד בכול יום ובכול שעה.
תודה על הסבלנות והמענה המהיר בכול בעיה.
לבחורה היפכונדרית כמוני זו מתנה:)
את סופר מדויקת, מאבחנת בדיוק את הסיבה לבעיה ונותנת טיפול מקצועי ויעיל.
ותודה גם על השיחות שמחברות את הגוף והנפש, שמאפשרות להיכנס לתהליך בהדרגה.
לימדת אותי להקשיב לעצמי, להקשיב לגוף שלי, להפסיק לבקר את עצמי והכי חשוב לשחרר.
תודה לך, לירן פיקובסקי"

לירן פיקובסקי

"רותם היקרה,
רציתי להודות לך על הייעוץ, הליווי , ההמלצות ובעיקר על הדרך.

הפירות שנקצרו לוו בעבודה יסודית ומדויקת המשלבת אורח חיים בריא , בניצוחך ובהכוונתך . הערכתי אלייך עצומה , תודה על הכלים והערכים שהקנית לי בדרך אל היעד שלי – והתוצאות כמובן שלא איחרו לבוא.
בהערכה רבה,
ליעז

 

ליעז

"רותם,
הופתעתי מאוד לגלות בפעם הראשונה בחיי את שיטות הטיפול הייחודיות בהן את משתמשת ואת הדרך המשותפת שאת עושה איתי על מנת לשפר את איכות חיי.
בפעם הראשונה הצלחתי להבין ולחוות את המשמעות האמתית של גופנפש ואת ההשפעה הכל- כך משמעותית על חיי היום יום שלי. הטיפול השבועי אצלך תמיד מחזיר את הגוף שלי לפוקוס ואת הנפש לרוגע ושלווה. זהו טיפול שלדעתי כל אחד חייב לעצמו בכדי לשפר את איכות חייו. תודה רותם והמון אהבה. ניב קפלן"

ניב קפלן

"רותם עזרה לי בהמון תחומים! הגעתי כי רציתי לשפר את התזונה שלי ושל משפחתי והיא העניקה לי המון ידע וכלים בנושא הזה. בזכותה, התזונה המשפחתית שלנו הרבה יותר טובה.
אחרי שהגעתי וטיפלנו בתזונה, גיליתי שאני יכולה להיעזר ברותם גם בטיפול בבעיות בריאותיות שעמן אני מתמודדת שנים ושלא האמנתי בכלל שיש לי את האפשרות לחיות אחרת.
רותם טיפלה בתת פעילות בלוטת התריס ממנה סבלתי במשך 10 שנים. לא העליתי על דעתי שאוכל לטפל בכך. רותם סייעה לי באמצעות תוספי תזונה ושיאצו ותוך זמן קצר הערכים חזרו לנורמה ובלוטת התריס חזרה לתפקוד תקין.
מעבר לכך רותם עוזרת לי ברמה הנפשית עם טיפול שיאצו, ולמעשה בכל פעם שעולה הצורך בחיזוק – אני מגיעה אל רותם!
אני ממליצה בחום לפגוש את רותם כי קיים בה שילוב של ידע, רגישות, נועם והרבה הכלה והבנה של רגשות המטופל, שעוזרים לו להתקדם ליעד הבריאותי שלו."

אליסיה הוכברג

"את רותם מלכה- פגירסקי אני מכיר מזה חמישה חודשים. פניתי אליה על פי המלצה של מכרה משותפת,
עת סבלתי מקושי בריאותי, שבאותה עת חייב אותי לבצע ניתוח רפואי בקדימות גבוהה.
מאז רותם מטפלת בי במקצועיות תוך בחירת טיפול נטורפתי עבורי, טיפולי שיאצו, הדרכה וליווי מקצועי לשיפור התנהלות היום יום שלי, לתנועה, נשימה ואורך חיים בריא יותר.
כל זאת רותם עושה במסירות, מקצועיות ואכפתיות שאין לה אח ורע.
חשוב לי לציין, שבהווה הצורך שלי בניתוח רפואי נדחה לעתיד אם בכלל,
בזכות הטיפול המקצועי והליווי הצמוד שלה שהביא לשיפור משמעותי בקושי הבריאותי.
אני ממליץ בחום רב על רותם מלכה- פגירסקי בזכות כל המצוין למעלה ויותר
בזכות שלל איכויות מקצועיות נוספות שלה שהיריעה קצרה מלהכיל."

אמנון

"רותם, תודה על המקצועיות חסרת הפשרות, לצד רגישות, חכמה והכלה, על יחס אישי ועל הקניית דרך חיים, שהיא הרבה מעבר להשגת מטרות משתנות ותודה גם על השגת המטרות המשתנות.
ימית שדה."

ימית שדה

"סבלתי מדלקות שתן כרוניות שחזרו על עצמן במשך שנתיים המון פעמים. הייתי אצל מיטב הרופאים עשיתי המון בדיקות ומלבד להגיד לי לקחת אנטיביוטיקה מניעתית – לא היה להם פתרון.
לא ידעתי מה לעשות, הרגשתי שזה כבר מתחיל להשפיע על מערכות נוספות בגוף, הביוץ התחיל להשתבש.
לטיפול אצל רותם הגעתי מאוד סקפטית לאחר ניסיון כושל עם דיקור סיני. כבר לא האמנתי בכלום, אבל החלטתי לנסות. התחלנו תהליך מאוד מקיף של טיפול משולב גוף ונפש.
אחרי כ- 8 חודשי טיפול עברו הדלקות לגמרי! יצאתי מרותם עם כלים להתמודדות עם סיטואציות מסוימות, רגשיות ופיזיות. יצאתי עם ההבנה מה עלול לגרום לחזרה של הדלקות וכלים לשילוב התזונה הנכונה לי. מרגישה שלא רק שנרפאתי מהדלקות, קיבלתי כלים רגשיים שהשפיעו ומשפיעים באופן משמעותי על מי שאני."

מיכל יאמין

"רותם יקרה,
הגעתי אליך  בעקבות נס שעזרת לחולל אצל חברה קרובה. לאחר מעל שנה של ציפייה מאכזבת לילד, החלטתי לנסות בעצמי. כשהגעתי היו בי עוד ספקות לגבי התהליך ובמקביל המשכתי את התהליך הקונבנציונלי.
לאט לאט הפכת למקום מפלט למחשבותיי לאי של שקט, של תקווה ושל שלווה בתוך המירוץ היום יומי המטורף. גם כשהרופא אמר בפנים חתומות IVF את המשכת לחייך ולהפיח בי תקווה ואמונה גדולה שהכול אפשרי.
קיבלתי ממך רותם מתנות נהדרות לחיים ובהן בראש ובראשונה לדעת לקחת פסק זמן מכל השגרה המטורפת ולראות את עצמי ולא לאבד את עצמי. לאט לאט מצאתי את עצמי מתמכרת למפגשים שלנו ומתמסרת לתהליך באמונה גדולה.
והאמונה השתלמה, היום אני חובקת תינוק בן חצי שנה. אז אני רוצה להודות לך רותם יקרה על התהליך הפנימי והגופני שעברתי. מעבר לעזרה להביא את איתי המתוק לעולם, לימדת אותי רבות על עצמי ועל חשיבות השקט הפנימי בחיי, פתחת בפני עולם חדש ומלואו. עולם של בריאות נפשית וגופנית, עולם של אורח חיים בריא וטבעי. עולם שבעצם היה קיים עמוק בתוכי ועזרת לי למצוא את הדרך אליו. היום העולם הזה הוא חלק ממני.
רוצה להודות לך ממעמקי ליבי על ההקשבה, האכפתיות, הלווי, התמיכה ובעיקר האמונה. שלך תמיד כרמית ינאי"

כרמית ינאי

"אל רותם הגעתי עקב בעיה של שחלות פוליציסטיות מתוך כוונה להיכנס להריון.
היה ברור לי שלפני שנצלול למסע (ייסורים) של טיפולי פוריות, אני רוצה לתת הזדמנות לדרכים טבעיות.
הגעתי בעקבות המלצה חמה, שלא הותירה מקום לספק, במיוחד לאחר שכבר ניסיתי טיפול אצל נטורופתית אחרת, שלא צלח.
הופתעתי לגלות שלא היה שום אזכור שיווקי או פרסומי לרותם באינטרנט, מה שהיווה לי הוכחה נוספת לכך, שהיא מצליחה בזכות עצמה.
קשה לי למצוא מילים שיתארו את המקצועיות והתמיכה של רותם. הידע הבלתי נדלה שלה,  האכפתיות והיחס החם לו זכיתי הם דברים שלא תיארתי שקיימים.
בזכות רותם, אני נמצאת כעת בשלבים של הריון מתקדם, אשר גם אותו היא מלווה.
כל מי שקרוב אליי, יודע עד כמה הטיפול אצל רותם מהווה חלק משמעותי מחיי, ועד כמה הוא עזר לי גם מבחינה נפשית. חשוב לי להדגיש זאת במיוחד עבור אנשים, שלא מאמינים בכוחה של הרפואה הטבעית וההוליסטית.
ממליצה בכל ליבי על רותם ועל דרכה – ההוכחות מדברות בעד עצמן."

רינת אליוביץ

"רותם היקרה
הגעתי אליך לקליניקה דרך המלצה חמה ומהר מאוד הבנתי שהיא נכונה .
יחס אישי, מקצועיות, אוזן קשבת, הבנה והמון נתינה , לא דבר מובן בימינו .
דרך הטיפול שחוויתי אצלך הייתה חדשה בשבילי ולומר את האמת הייתי קצת סקפטי לגביה , מהר מאוד דרך המקצועיות והיחס החם עברתי תהליך החלמה ולמידה עצמית .
אני מוקיר תודה וגם מאד ממליץ. יקיר."

יקיר שדה

"היי רותם יקרה
לא הספקתי להודות לך על השיחה לפני שבוע, ועל שיחת הטלפון אחריה ובעצם כשאני נזכרת.. על עשרות שיחות, בהן תמיד עמדת לצידי וידעת לומר את מה שהיה נכון לשמוע..
אני כותבת בגאווה גדולה מחד ובהשתאות מצד שני.. 25 שנה שאני במסע הזה להחלמה מבולימיה.. עשרות שיחות עם מטפלים ועם אנשים חכמים נוספים, שעות של קריאת מחקרים, אלפי שיחות עם נשים כמוני ונשים אחרות..
כבר לפני המון שנים הבנתי (בראש) ואח"כ גם ברגש שהבולימיה תפקידה לספר לי משהו על עצמי, על דברים שהסתרתי מעצמי או שהסכמתי להסתיר עבור אחרים.. הבנתי שלמרות כל הקושי יש לי כאן שיעור, שאותו אני צריכה ללמוד באומץ ובגאווה גם אם לא תמיד פשוט לי,  ולהאמין שזה  שיעור שעליי לחבק לצד החיים ולצד החוויות החיוביות שנצברות במקביל, לפני שהגעתי אליך כמעט והסכמתי לחיות עם הבולימיה כחלק מהמסע שלי..
הגעתי אליך מאוד סקפטית, עייפה, לא ממש מאמינה אבל עם בקשה אחת: אני רוצה להיות בריאה.. גם כשאמרתי את זה , לא לגמרי האמנתי בכך..
היו בפגישות בינינו שיח גם על אוכל ותזונה, בלוטת התריס ואח"כ בעיקר  שיח על הקול הפנימי, משאלות הלב ועל היכולת שלי לייצר מציאות שאני שואפת להגיע אליה.. התהליך שלנו היה מלא בעליות, ירידות, הצלחות, כישלונות כשכולם מטרתם ללמד אותי שיעור נוסף ולסייע לי לייצר חיבור חזק יותר בין  הגוף, הלב והרגש ביחד.
משהו באמון שנוצר בינינו, בחוויה המשותפת, בחוסר השפיטה, ביכולת שלך לראות את הדברים נכוחה ולומר לי אנחנו מתמודדות ומנצחות .. קול חדש בתוכי אמר לי שאת דוברת אמת….
משהו בביטחון שלך גרם לי בפעם הראשונה להרגיש שאולי משאלת הלב שלי אפשרית. ושסוף סוף אני לא מדמיינת ואצליח להיות בריאה.

אנחנו כבר מעל שנתיים בתהליך, ואני יכולה לומר בשמחה ובאושר שלא תיארתי לעצמי שאצליח להגיע למקום כזה..
בתהליך איטי ומאוד מדויק כיוונת אותי (בלי קיצורי דרך אבל עם הרבה אמון ואהבה) להתחיל להחזיר אמון בגוף שלי, בקול הפנימי שלי.. להרגיש שאני ראויה , שאני מדויקת וקשובה, להאמין לעצמי.. .. פעם ראשונה שמישהו הקשיב לי באמת,  הסכמתי להתחיל תהליך למידה והכרות  את עצמי באמת, עם הגוף שלי עם הצרכים שלי… והכי חשוב להבין שזה הזמן שלי עכשיו לחיות לא לצד החיים אלא בתוכם על כל מגוון הרגשות שיש להם להציע.

תודה רבה מורה וחברה אהובה  למסע.."
ק'.

ק׳

"רותם יקרה,
כשהגעתי אליך בפעם הראשונה לא העליתי בדעתי שאת תהיי הפתרון לבעיית הפוריות שלי.
אחרי 4 שנים של ניסיונות להרות שכללו 4 הזרעות ו-6 הפריות IVF הבנתי שאני צריכה לעשות משהו אחרת.
חשבתי שהטיפול אתך יהיה עוד שלב בדרך סוג של תמיכה בגוף…

התחלנו להיפגש, שיתפת מידע בצורה ברורה וחד משמעית לגבי כל מה שקורא במכונה המופלאה שלנו "גוף האדם".
ואז התחלתי להבין שהטיפול שלך לא רק הולך לעזור לי להיכנס להריון אלא הולך לשנות לי ולסביבתי את החיים לטובה.

לימדת אותי המון ונתת לי את המפתח לחיים בריאים וטובים יותר ואת כל זה (וזה המון!) עשית באהבה גדולה, מקצועיות, אכפתיות וידיעה שהכול יהיה בסדר ואם אני אקשיב לך ואיישם זה יצליח.
לימדת אותי מא' עד ת' והתאמת לי טיפול מדויק שפשוט עבד, או יותר נכון עבד מצוין.
נתת לי כוח. הצלחת לשנות את ההרגלים "הרעים" שלי ולהפוך אותם לכאלו המועילים לי בכל התחומים בחיי.

לשמחתי גיליתי עולם חדש וטוב יותר, כזה שבו אנו לא אוכלים רק מה שטעים אלא גם מה שתורם.
בזכותך יש לי 2 תינוקות מקסימים ובריאים,
נכנסתי להריון פעמיים באופן טבעי, בלי זריקות, לחצים, ניתוחים וכאבים… אותם החליפו מגע נעים, שיחות מרתקות וצמחים.
ההריונות עם התמיכה שלך עברו ממש טוב והלידות חלום! אני באמת מאחלת לכל אישה לידות כאלו.

היום אני מרגישה שאני יודעת הרבה יותר על הגוף שלי, ואני מחליטה בכל יום ממקום מודע ומבין מה אני מכניסה לגוף שלי ושל הילדים שלי.

תודה על הכול!!! את מדהימה!!!

אוהבים אותך מאוד מאוד

דנה, דן, רון ומיכאל זלינגר"

דנה זלינגר

"לפני כשנתיים החלו לפקוד אותי סחרחורות הולכות וגוברות, תחילה פה ושם, לאחר מכן כל כמה ימים, ולבסוף סחרחורות כרוניות על פני שבועות וחודשים, כאשר העוצמה מחריפה עד כדי תחושת התעלפות ממשית.

למותר לציין כי נלחצתי ומיד הרצתי את עצמי לאין ספור בדיקות, מבדיקות דם, דרך ריאות, ראש ונשימה, ועד MRI, שהיו מלוות לעתים קרובות, (לא תמיד), במפגש עם רופאים חסרי רגישות וסבלנות. המחשבה על רפואה "לא קונבנציונלית" כלל לא חלפה במוחי.

ואז, כמו רוב הדברים (הטובים..) בחיים, שמעתי במקרה על רותם דרך חברה. תקצר היריעה מלספר עד כמה המפגש הזה שיפר את חיי. רותם הכילה בעדינות את חרדותיי וליוותה אותי מן הרגע הראשון ולכל אורך הדרך, תמיד במקצועיות, ברגישות, בעקשנות וללא שמץ שיפוטיות. כך, לאחר זמן מה, הבנו שהמצב אליו נקלעתי הוא בעיקרו נפשי (וגם מעט פיזי) ורותם סייעה לי לקבל זאת בהבנה (היה לי קשה לעכל תחילה שמדובר במשהו רגשי-נפשי, הייתי משוכנעת שיש לי בעיה פיזית), להכיר בכך ולמצוא פתרון הולם.

הפלא ופלא, רותם צדקה. אט אט, אולם באופן בטוח ועקבי, השיפור החל להגיע הודות לאבחנותיה המקצועיות והמדויקות של רותם, והיכולת שלה כמטפלת מוסמכת לתת את המענה הנכון- תחילה דרך שינוי מתון בתזונה, המשך בתוספי מזון רלוונטיים בהתאם לניתוח בדיקות הדם שלי, ועד טיפולי שיאצו והמון רגישות והתחשבות מצידה.

היום אני במקום אחר. אמנם עדיין לא בסוף הטיפול, אך רואה לחלוטין את האור בקצה המנהרה. מתחושה של אישה זקנה, לא מתפקדת, למעט ההכרחי, שממעטת לצאת עם הילדים מן הבית, חזרתי להיות אסתרה השמחה, האופטימית, הבטוחה, ואף הסחרחורות ירדו בצורה משמעותית. תודה ענקית רותם."

אסתרה, בת 43 ואם לשני ילדים מקסימים: אורי ועדי.

"במשך שנים רבות נעזרתי בטיפולים מתחום הרפואה ההוליסטית.
מעולם לא האמנתי, איזה מקום חשוב תופסת התזונה בחיינו .
למדתי שמה שאנחנו מכניסים לגוף שלנו, מעיד על מי שאנו !
בשנים האחרונות , אני עוברת הכשרה במגוון תחומי טיפול ולכן באפשרותי להביט על רותם גם בעיניים של מטפלת.
המקצועיות , הידע , המגוון, היכולות , הדרך , היחס, המסירות , הנתינה האין סופית , הזמינות והתמיכה הן שהביאו אותי לבחור ברותם כמטפלת האישית שלי .
רותם סייעה לי להיות בבריאות טובה , להגיע למשקל הגוף הנכון לי שהביא אותי לשמחת חיים , אהבה עצמית ולהעלאת הביטחון העצמי שלי . ממליצה בחום !!!
ולך רותם, תבורכי, שוב תודה !!!"

אמירה גולד, בת 50 מקרית אונו

"הלכתי לרותם כשהייתי בשבוע ה- 11 להריוני הראשון. הגעתי עם דימום ולאחר שהרופאים הלחיצו אותי מאוד. נשארתי עם רותם למשך ההיריון כולו, היא הסבירה לי כל מה שחשוב היה לי לדעת, ליוותה אותי בכל שלבי ההיריון, רגשית ופיזית. עשיתי את קורס ההכנה ללידה אצלה והיה מצוין, מדויק, ממצה, ברור. אני ממשיכה את הטיפול אצל רותם וממליצה עליה לכל אישה בהיריון, ובטח בהריון ראשון. החוויה אחרת כשעוברים עם רותם את התהליך."

עליזה

"במהלך ההיריון סבלתי קשות מכאבי גב נוראיים שממש לא נתנו לי מנוח ופגעו באיכות החיים שלי.
הגעתי לרותם בעקבות המלצה מחברה, כבר מלראות את חדר הטיפולים המהמם והמעוצב בטוב טעם עושה כיף. רותם טיפלה בי בצורה סופר מקצועית, ממש מגע קסם ופשוט הצילה אותי ועזרה לי להשיב את איכות החיים שלי.
תודה רותם אהובה, על הטיפול המסור, האכפתיות והמקצועיות!!
אני ממליצה בחום!"

קרן אייל

"ממליצה בחום על רותם פגירסקי!!!
הגעתי לרותם בסוף ההיריון, בתום שבוע 41, מותשת ובלי שום פתיחה עם צוואר סגור. אחרי טראומה של 2 לידות קודמות שהתחילו ביוזמת צוות רפואי, עם כל סוגי הזירוזים. ממש רציתי ללדת הפעם לידה ספונטנית.

רותם קיבלה אותי בחום ואמפתיה,
לחצה במקומות הנכונים, מרחה את השמנים המיוחדים שרקחה במיוחד עבורי, ו… הקסם עבד.
הצירים הגיעו כעבור שעתיים והכל קרה ממש מהר… אפילו לא הספקתי לקבל אפידורל!!!

אני משוכנעת שהטיפול המרגיע, באווירה הנעימה, בשילוב עם הידע המקצועי של רותם, הם אלו ששיבחו את חוויית הלידה שלי.

המלצתי לכמה חברות שהיו במצב דומה, וכולן יצאו מרוצות עד מאוד מהטיפול, היחס והאפקט של שניהם יחד…"

ניצן ישרים

"אני מטופלת של רותם כבר 4 חודשים. הגעתי אליה כדי לטפל בפטרייה וגינאלית ודלקות בדרכי השתן שהגיחו מידי חודש. לאחר ניסיונות טיפול כושלים ברפואה הקונבנציונלית וייאוש הולך וגובר, הגעתי לרותם שנתנה מענה בטיפול צמחי וטבעי ומעבר לזה, טיפול בפן הרגשי המתקשר לפטרייה ולדלקות.
דיברנו על התזונה שלי, הקשר הזוגי שלי, ובעיקר על החרדה שמלווה אותי בחיים. היום, לאחר ארבעה חודשים, הפטרייה והדלקות נעלמו מחיי (וזאת לאחר שרופאת הנשים שהלכתי אליה בעקבות הפטרייה אמרה לי שאין מה לעשות יותר מידי), אני מרגישה מאוזנת וחזקה בפן הרגשי- כיום אני מרגישה מודעת וחזקה אל מול החרדות.
אני חייבת לציין שמה שאני אוהבת בתהליך עם רותם, שהיא נותנת מענה הוליסטי ובכך אנו מגיעות יחד לשורש הבעיה ומוקיעות אותה, וזאת בניגוד לרפואה הקונבנציונלית הנותנת מענה לסימפטומים בלבד. בנוסף, עזר לי מאוד הידע הלימודי והמקצועי שרותם מגיעה אתו- ניכרת האהבה שלה לתחום ולידע שרכשה במהלך השנים. הטיפולים מקצועיים מאוד ובד בבד נינוחים ומהנים…"

הדר

"התמודדתי בעבר עם מחלת האנדומטריוזיס שממש שיבשה לי את החיים, סבלתי מכאבי בטן במשך חודשים ארוכים. ממש 24 שעות ביממה. בזכות הטיפול עם רותם החיים חזרו למסלולם! רותם טיפלה בי באמצעות שיאצו, שינוי תזונתי ובתמציות של צמחי מרפא. בהדרגה, כאבי הבטן נעלמו וכל הסימפטומים של המחלה חלפו. נזכרתי באפשרות שיש לי לחיות באיכות חיים גבוהה. אני ממליצה על רותם כי מבחינתי היא ממש הצילה לי את החיים. השינוי בתזונה, השיאצו וצמחי המרפא, רותם שילבה בין הכלים האלו באופן מדויק ובזכות הטיפול הגעתי למצב שאני מתפקדת כמו שהייתי רוצה לתפקד."

מרווה קורן

רותם יקרה

תודה לך שהיית החתיכה שבלעדיה הפאזל הזה לא היה שלם.
תודה על התמיכה, ההכוונה, ההכלה והייעוץ שהיו מלווים בחיוך, אמפתיה ורצון כנה לעזור.
ליווית אותי בתקופת ההיריון הראשון – תקופה שהיו בה הרבה שינויים וחששות, והיית שם בשבילי בכל המישורים, זמינה ונכונה לסייע ולחלוק מהידע והניסיון העצומים שלך.
טיפול השיאצו והנטורופתיה השבועי שלנו היה החמצן שלי והתובנות שעלו ילוו אותי לכל החיים.
תודה לך על מקצועיות בלתי מתפשרת ועל מי שאת.

לימור בניסטי

"רותם, תודה על המקצועיות חסרת הפשרות, לצד רגישות, חכמה והכלה, על יחס אישי ועל הקניית דרך חיים, שהיא הרבה מעבר להשגת מטרות משתנות ותודה גם על השגת המטרות המשתנות.
ימית שדה."

ימית שדה

"רותם יקרה,
הגעתי אליך  בעקבות נס שעזרת לחולל אצל חברה קרובה. לאחר מעל שנה של ציפייה מאכזבת לילד, החלטתי לנסות בעצמי. כשהגעתי היו בי עוד ספקות לגבי התהליך ובמקביל המשכתי את התהליך הקונבנציונלי.
לאט לאט הפכת למקום מפלט למחשבותיי לאי של שקט, של תקווה ושל שלווה בתוך המירוץ היום יומי המטורף. גם כשהרופא אמר בפנים חתומות IVF את המשכת לחייך ולהפיח בי תקווה ואמונה גדולה שהכול אפשרי.
קיבלתי ממך רותם מתנות נהדרות לחיים ובהן בראש ובראשונה לדעת לקחת פסק זמן מכל השגרה המטורפת ולראות את עצמי ולא לאבד את עצמי. לאט לאט מצאתי את עצמי מתמכרת למפגשים שלנו ומתמסרת לתהליך באמונה גדולה.
והאמונה השתלמה, היום אני חובקת תינוק בן חצי שנה. אז אני רוצה להודות לך רותם יקרה על התהליך הפנימי והגופני שעברתי. מעבר לעזרה להביא את איתי המתוק לעולם, לימדת אותי רבות על עצמי ועל חשיבות השקט הפנימי בחיי, פתחת בפני עולם חדש ומלואו. עולם של בריאות נפשית וגופנית, עולם של אורח חיים בריא וטבעי. עולם שבעצם היה קיים עמוק בתוכי ועזרת לי למצוא את הדרך אליו. היום העולם הזה הוא חלק ממני.
רוצה להודות לך ממעמקי ליבי על ההקשבה, האכפתיות, הלווי, התמיכה ובעיקר האמונה. שלך תמיד כרמית ינאי"

כרמית ינאי

"אל רותם הגעתי עקב בעיה של שחלות פוליציסטיות מתוך כוונה להיכנס להריון.
היה ברור לי שלפני שנצלול למסע (ייסורים) של טיפולי פוריות, אני רוצה לתת הזדמנות לדרכים טבעיות.
הגעתי בעקבות המלצה חמה, שלא הותירה מקום לספק, במיוחד לאחר שכבר ניסיתי טיפול אצל נטורופתית אחרת, שלא צלח.
הופתעתי לגלות שלא היה שום אזכור שיווקי או פרסומי לרותם באינטרנט, מה שהיווה לי הוכחה נוספת לכך, שהיא מצליחה בזכות עצמה.
קשה לי למצוא מילים שיתארו את המקצועיות והתמיכה של רותם. הידע הבלתי נדלה שלה,  האכפתיות והיחס החם לו זכיתי הם דברים שלא תיארתי שקיימים.
בזכות רותם, אני נמצאת כעת בשלבים של הריון מתקדם, אשר גם אותו היא מלווה.
כל מי שקרוב אליי, יודע עד כמה הטיפול אצל רותם מהווה חלק משמעותי מחיי, ועד כמה הוא עזר לי גם מבחינה נפשית. חשוב לי להדגיש זאת במיוחד עבור אנשים, שלא מאמינים בכוחה של הרפואה הטבעית וההוליסטית.
ממליצה בכל ליבי על רותם ועל דרכה – ההוכחות מדברות בעד עצמן."

רינת אליוביץ

"רותם יקרה,
כשהגעתי אליך בפעם הראשונה לא העליתי בדעתי שאת תהיי הפתרון לבעיית הפוריות שלי.
אחרי 4 שנים של ניסיונות להרות שכללו 4 הזרעות ו-6 הפריות IVF הבנתי שאני צריכה לעשות משהו אחרת.
חשבתי שהטיפול אתך יהיה עוד שלב בדרך סוג של תמיכה בגוף…

התחלנו להיפגש, שיתפת מידע בצורה ברורה וחד משמעית לגבי כל מה שקורא במכונה המופלאה שלנו "גוף האדם".
ואז התחלתי להבין שהטיפול שלך לא רק הולך לעזור לי להיכנס להריון אלא הולך לשנות לי ולסביבתי את החיים לטובה.

לימדת אותי המון ונתת לי את המפתח לחיים בריאים וטובים יותר ואת כל זה (וזה המון!) עשית באהבה גדולה, מקצועיות, אכפתיות וידיעה שהכול יהיה בסדר ואם אני אקשיב לך ואיישם זה יצליח.
לימדת אותי מא' עד ת' והתאמת לי טיפול מדויק שפשוט עבד, או יותר נכון עבד מצוין.
נתת לי כוח. הצלחת לשנות את ההרגלים "הרעים" שלי ולהפוך אותם לכאלו המועילים לי בכל התחומים בחיי.

לשמחתי גיליתי עולם חדש וטוב יותר, כזה שבו אנו לא אוכלים רק מה שטעים אלא גם מה שתורם.
בזכותך יש לי 2 תינוקות מקסימים ובריאים,
נכנסתי להריון פעמיים באופן טבעי, בלי זריקות, לחצים, ניתוחים וכאבים… אותם החליפו מגע נעים, שיחות מרתקות וצמחים.
ההריונות עם התמיכה שלך עברו ממש טוב והלידות חלום! אני באמת מאחלת לכל אישה לידות כאלו.

היום אני מרגישה שאני יודעת הרבה יותר על הגוף שלי, ואני מחליטה בכל יום ממקום מודע ומבין מה אני מכניסה לגוף שלי ושל הילדים שלי.

תודה על הכול!!! את מדהימה!!!

אוהבים אותך מאוד מאוד

דנה, דן, רון ומיכאל זלינגר"

דנה זלינגר

"הלכתי לרותם כשהייתי בשבוע ה- 11 להריוני הראשון. הגעתי עם דימום ולאחר שהרופאים הלחיצו אותי מאוד. נשארתי עם רותם למשך ההיריון כולו, היא הסבירה לי כל מה שחשוב היה לי לדעת, ליוותה אותי בכל שלבי ההיריון, רגשית ופיזית. עשיתי את קורס ההכנה ללידה אצלה והיה מצוין, מדויק, ממצה, ברור. אני ממשיכה את הטיפול אצל רותם וממליצה עליה לכל אישה בהיריון, ובטח בהריון ראשון. החוויה אחרת כשעוברים עם רותם את התהליך."

עליזה

"במהלך ההיריון סבלתי קשות מכאבי גב נוראיים שממש לא נתנו לי מנוח ופגעו באיכות החיים שלי.
הגעתי לרותם בעקבות המלצה מחברה, כבר מלראות את חדר הטיפולים המהמם והמעוצב בטוב טעם עושה כיף. רותם טיפלה בי בצורה סופר מקצועית, ממש מגע קסם ופשוט הצילה אותי ועזרה לי להשיב את איכות החיים שלי.
תודה רותם אהובה, על הטיפול המסור, האכפתיות והמקצועיות!!
אני ממליצה בחום!"

קרן אייל

"ממליצה בחום על רותם פגירסקי!!!
הגעתי לרותם בסוף ההיריון, בתום שבוע 41, מותשת ובלי שום פתיחה עם צוואר סגור. אחרי טראומה של 2 לידות קודמות שהתחילו ביוזמת צוות רפואי, עם כל סוגי הזירוזים. ממש רציתי ללדת הפעם לידה ספונטנית.

רותם קיבלה אותי בחום ואמפתיה,
לחצה במקומות הנכונים, מרחה את השמנים המיוחדים שרקחה במיוחד עבורי, ו… הקסם עבד.
הצירים הגיעו כעבור שעתיים והכל קרה ממש מהר… אפילו לא הספקתי לקבל אפידורל!!!

אני משוכנעת שהטיפול המרגיע, באווירה הנעימה, בשילוב עם הידע המקצועי של רותם, הם אלו ששיבחו את חוויית הלידה שלי.

המלצתי לכמה חברות שהיו במצב דומה, וכולן יצאו מרוצות עד מאוד מהטיפול, היחס והאפקט של שניהם יחד…"

ניצן ישרים

"אני מטופלת של רותם כבר 4 חודשים. הגעתי אליה כדי לטפל בפטרייה וגינאלית ודלקות בדרכי השתן שהגיחו מידי חודש. לאחר ניסיונות טיפול כושלים ברפואה הקונבנציונלית וייאוש הולך וגובר, הגעתי לרותם שנתנה מענה בטיפול צמחי וטבעי ומעבר לזה, טיפול בפן הרגשי המתקשר לפטרייה ולדלקות.
דיברנו על התזונה שלי, הקשר הזוגי שלי, ובעיקר על החרדה שמלווה אותי בחיים. היום, לאחר ארבעה חודשים, הפטרייה והדלקות נעלמו מחיי (וזאת לאחר שרופאת הנשים שהלכתי אליה בעקבות הפטרייה אמרה לי שאין מה לעשות יותר מידי), אני מרגישה מאוזנת וחזקה בפן הרגשי- כיום אני מרגישה מודעת וחזקה אל מול החרדות.
אני חייבת לציין שמה שאני אוהבת בתהליך עם רותם, שהיא נותנת מענה הוליסטי ובכך אנו מגיעות יחד לשורש הבעיה ומוקיעות אותה, וזאת בניגוד לרפואה הקונבנציונלית הנותנת מענה לסימפטומים בלבד. בנוסף, עזר לי מאוד הידע הלימודי והמקצועי שרותם מגיעה אתו- ניכרת האהבה שלה לתחום ולידע שרכשה במהלך השנים. הטיפולים מקצועיים מאוד ובד בבד נינוחים ומהנים…"

הדר

"התמודדתי בעבר עם מחלת האנדומטריוזיס שממש שיבשה לי את החיים, סבלתי מכאבי בטן במשך חודשים ארוכים. ממש 24 שעות ביממה. בזכות הטיפול עם רותם החיים חזרו למסלולם! רותם טיפלה בי באמצעות שיאצו, שינוי תזונתי ובתמציות של צמחי מרפא. בהדרגה, כאבי הבטן נעלמו וכל הסימפטומים של המחלה חלפו. נזכרתי באפשרות שיש לי לחיות באיכות חיים גבוהה. אני ממליצה על רותם כי מבחינתי היא ממש הצילה לי את החיים. השינוי בתזונה, השיאצו וצמחי המרפא, רותם שילבה בין הכלים האלו באופן מדויק ובזכות הטיפול הגעתי למצב שאני מתפקדת כמו שהייתי רוצה לתפקד."

מרווה קורן

"רותם יקרה!
הגעתי אלייך לגמרי במקרה ואין לי ספק שאשאר לכול החיים.
מעבר למעבר לתזונה בריאה שהיה לי לא פשוט בכלל וטיפול ממוקד בבלוטות הלימפה והתריס זכיתי במטפלת לחיים.
תודה על הליווי הצמוד בכול יום ובכול שעה.
תודה על הסבלנות והמענה המהיר בכול בעיה.
לבחורה היפכונדרית כמוני זו מתנה:)
את סופר מדויקת, מאבחנת בדיוק את הסיבה לבעיה ונותנת טיפול מקצועי ויעיל.
ותודה גם על השיחות שמחברות את הגוף והנפש, שמאפשרות להיכנס לתהליך בהדרגה.
לימדת אותי להקשיב לעצמי, להקשיב לגוף שלי, להפסיק לבקר את עצמי והכי חשוב לשחרר.
תודה לך, לירן פיקובסקי"

לירן פיקובסקי

"רותם עזרה לי בהמון תחומים! הגעתי כי רציתי לשפר את התזונה שלי ושל משפחתי והיא העניקה לי המון ידע וכלים בנושא הזה. בזכותה, התזונה המשפחתית שלנו הרבה יותר טובה.
אחרי שהגעתי וטיפלנו בתזונה, גיליתי שאני יכולה להיעזר ברותם גם בטיפול בבעיות בריאותיות שעמן אני מתמודדת שנים ושלא האמנתי בכלל שיש לי את האפשרות לחיות אחרת.
רותם טיפלה בתת פעילות בלוטת התריס ממנה סבלתי במשך 10 שנים. לא העליתי על דעתי שאוכל לטפל בכך. רותם סייעה לי באמצעות תוספי תזונה ושיאצו ותוך זמן קצר הערכים חזרו לנורמה ובלוטת התריס חזרה לתפקוד תקין.
מעבר לכך רותם עוזרת לי ברמה הנפשית עם טיפול שיאצו, ולמעשה בכל פעם שעולה הצורך בחיזוק – אני מגיעה אל רותם!
אני ממליצה בחום לפגוש את רותם כי קיים בה שילוב של ידע, רגישות, נועם והרבה הכלה והבנה של רגשות המטופל, שעוזרים לו להתקדם ליעד הבריאותי שלו."

אליסיה הוכברג

"היי רותם יקרה
לא הספקתי להודות לך על השיחה לפני שבוע, ועל שיחת הטלפון אחריה ובעצם כשאני נזכרת.. על עשרות שיחות, בהן תמיד עמדת לצידי וידעת לומר את מה שהיה נכון לשמוע..
אני כותבת בגאווה גדולה מחד ובהשתאות מצד שני.. 25 שנה שאני במסע הזה להחלמה מבולימיה.. עשרות שיחות עם מטפלים ועם אנשים חכמים נוספים, שעות של קריאת מחקרים, אלפי שיחות עם נשים כמוני ונשים אחרות..
כבר לפני המון שנים הבנתי (בראש) ואח"כ גם ברגש שהבולימיה תפקידה לספר לי משהו על עצמי, על דברים שהסתרתי מעצמי או שהסכמתי להסתיר עבור אחרים.. הבנתי שלמרות כל הקושי יש לי כאן שיעור, שאותו אני צריכה ללמוד באומץ ובגאווה גם אם לא תמיד פשוט לי,  ולהאמין שזה  שיעור שעליי לחבק לצד החיים ולצד החוויות החיוביות שנצברות במקביל, לפני שהגעתי אליך כמעט והסכמתי לחיות עם הבולימיה כחלק מהמסע שלי..
הגעתי אליך מאוד סקפטית, עייפה, לא ממש מאמינה אבל עם בקשה אחת: אני רוצה להיות בריאה.. גם כשאמרתי את זה , לא לגמרי האמנתי בכך..
היו בפגישות בינינו שיח גם על אוכל ותזונה, בלוטת התריס ואח"כ בעיקר  שיח על הקול הפנימי, משאלות הלב ועל היכולת שלי לייצר מציאות שאני שואפת להגיע אליה.. התהליך שלנו היה מלא בעליות, ירידות, הצלחות, כישלונות כשכולם מטרתם ללמד אותי שיעור נוסף ולסייע לי לייצר חיבור חזק יותר בין  הגוף, הלב והרגש ביחד.
משהו באמון שנוצר בינינו, בחוויה המשותפת, בחוסר השפיטה, ביכולת שלך לראות את הדברים נכוחה ולומר לי אנחנו מתמודדות ומנצחות .. קול חדש בתוכי אמר לי שאת דוברת אמת….
משהו בביטחון שלך גרם לי בפעם הראשונה להרגיש שאולי משאלת הלב שלי אפשרית. ושסוף סוף אני לא מדמיינת ואצליח להיות בריאה.

אנחנו כבר מעל שנתיים בתהליך, ואני יכולה לומר בשמחה ובאושר שלא תיארתי לעצמי שאצליח להגיע למקום כזה..
בתהליך איטי ומאוד מדויק כיוונת אותי (בלי קיצורי דרך אבל עם הרבה אמון ואהבה) להתחיל להחזיר אמון בגוף שלי, בקול הפנימי שלי.. להרגיש שאני ראויה , שאני מדויקת וקשובה, להאמין לעצמי.. .. פעם ראשונה שמישהו הקשיב לי באמת,  הסכמתי להתחיל תהליך למידה והכרות  את עצמי באמת, עם הגוף שלי עם הצרכים שלי… והכי חשוב להבין שזה הזמן שלי עכשיו לחיות לא לצד החיים אלא בתוכם על כל מגוון הרגשות שיש להם להציע.

תודה רבה מורה וחברה אהובה  למסע.."
ק'.

ק׳

"רותם,
הופתעתי מאוד לגלות בפעם הראשונה בחיי את שיטות הטיפול הייחודיות בהן את משתמשת ואת הדרך המשותפת שאת עושה איתי על מנת לשפר את איכות חיי.
בפעם הראשונה הצלחתי להבין ולחוות את המשמעות האמתית של גופנפש ואת ההשפעה הכל- כך משמעותית על חיי היום יום שלי. הטיפול השבועי אצלך תמיד מחזיר את הגוף שלי לפוקוס ואת הנפש לרוגע ושלווה. זהו טיפול שלדעתי כל אחד חייב לעצמו בכדי לשפר את איכות חייו. תודה רותם והמון אהבה. ניב קפלן"

ניב קפלן

"לפני כשנתיים החלו לפקוד אותי סחרחורות הולכות וגוברות, תחילה פה ושם, לאחר מכן כל כמה ימים, ולבסוף סחרחורות כרוניות על פני שבועות וחודשים, כאשר העוצמה מחריפה עד כדי תחושת התעלפות ממשית.

למותר לציין כי נלחצתי ומיד הרצתי את עצמי לאין ספור בדיקות, מבדיקות דם, דרך ריאות, ראש ונשימה, ועד MRI, שהיו מלוות לעתים קרובות, (לא תמיד), במפגש עם רופאים חסרי רגישות וסבלנות. המחשבה על רפואה "לא קונבנציונלית" כלל לא חלפה במוחי.

ואז, כמו רוב הדברים (הטובים..) בחיים, שמעתי במקרה על רותם דרך חברה. תקצר היריעה מלספר עד כמה המפגש הזה שיפר את חיי. רותם הכילה בעדינות את חרדותיי וליוותה אותי מן הרגע הראשון ולכל אורך הדרך, תמיד במקצועיות, ברגישות, בעקשנות וללא שמץ שיפוטיות. כך, לאחר זמן מה, הבנו שהמצב אליו נקלעתי הוא בעיקרו נפשי (וגם מעט פיזי) ורותם סייעה לי לקבל זאת בהבנה (היה לי קשה לעכל תחילה שמדובר במשהו רגשי-נפשי, הייתי משוכנעת שיש לי בעיה פיזית), להכיר בכך ולמצוא פתרון הולם.

הפלא ופלא, רותם צדקה. אט אט, אולם באופן בטוח ועקבי, השיפור החל להגיע הודות לאבחנותיה המקצועיות והמדויקות של רותם, והיכולת שלה כמטפלת מוסמכת לתת את המענה הנכון- תחילה דרך שינוי מתון בתזונה, המשך בתוספי מזון רלוונטיים בהתאם לניתוח בדיקות הדם שלי, ועד טיפולי שיאצו והמון רגישות והתחשבות מצידה.

היום אני במקום אחר. אמנם עדיין לא בסוף הטיפול, אך רואה לחלוטין את האור בקצה המנהרה. מתחושה של אישה זקנה, לא מתפקדת, למעט ההכרחי, שממעטת לצאת עם הילדים מן הבית, חזרתי להיות אסתרה השמחה, האופטימית, הבטוחה, ואף הסחרחורות ירדו בצורה משמעותית. תודה ענקית רותם."

אסתרה, בת 43 ואם לשני ילדים מקסימים: אורי ועדי.

"אני מטופלת של רותם כבר 4 חודשים. הגעתי אליה כדי לטפל בפטרייה וגינאלית ודלקות בדרכי השתן שהגיחו מידי חודש. לאחר ניסיונות טיפול כושלים ברפואה הקונבנציונלית וייאוש הולך וגובר, הגעתי לרותם שנתנה מענה בטיפול צמחי וטבעי ומעבר לזה, טיפול בפן הרגשי המתקשר לפטרייה ולדלקות.
דיברנו על התזונה שלי, הקשר הזוגי שלי, ובעיקר על החרדה שמלווה אותי בחיים. היום, לאחר ארבעה חודשים, הפטרייה והדלקות נעלמו מחיי (וזאת לאחר שרופאת הנשים שהלכתי אליה בעקבות הפטרייה אמרה לי שאין מה לעשות יותר מידי), אני מרגישה מאוזנת וחזקה בפן הרגשי- כיום אני מרגישה מודעת וחזקה אל מול החרדות.
אני חייבת לציין שמה שאני אוהבת בתהליך עם רותם, שהיא נותנת מענה הוליסטי ובכך אנו מגיעות יחד לשורש הבעיה ומוקיעות אותה, וזאת בניגוד לרפואה הקונבנציונלית הנותנת מענה לסימפטומים בלבד. בנוסף, עזר לי מאוד הידע הלימודי והמקצועי שרותם מגיעה אתו- ניכרת האהבה שלה לתחום ולידע שרכשה במהלך השנים. הטיפולים מקצועיים מאוד ובד בבד נינוחים ומהנים…"

הדר

"רותם יקרה!
הגעתי אלייך לגמרי במקרה ואין לי ספק שאשאר לכול החיים.
מעבר למעבר לתזונה בריאה שהיה לי לא פשוט בכלל וטיפול ממוקד בבלוטות הלימפה והתריס זכיתי במטפלת לחיים.
תודה על הליווי הצמוד בכול יום ובכול שעה.
תודה על הסבלנות והמענה המהיר בכול בעיה.
לבחורה היפכונדרית כמוני זו מתנה:)
את סופר מדויקת, מאבחנת בדיוק את הסיבה לבעיה ונותנת טיפול מקצועי ויעיל.
ותודה גם על השיחות שמחברות את הגוף והנפש, שמאפשרות להיכנס לתהליך בהדרגה.
לימדת אותי להקשיב לעצמי, להקשיב לגוף שלי, להפסיק לבקר את עצמי והכי חשוב לשחרר.
תודה לך, לירן פיקובסקי"

לירן פיקובסקי

"רותם היקרה,
רציתי להודות לך על הייעוץ, הליווי , ההמלצות ובעיקר על הדרך.

הפירות שנקצרו לוו בעבודה יסודית ומדויקת המשלבת אורח חיים בריא , בניצוחך ובהכוונתך . הערכתי אלייך עצומה , תודה על הכלים והערכים שהקנית לי בדרך אל היעד שלי – והתוצאות כמובן שלא איחרו לבוא.
בהערכה רבה,
ליעז

 

ליעז

"רותם,
הופתעתי מאוד לגלות בפעם הראשונה בחיי את שיטות הטיפול הייחודיות בהן את משתמשת ואת הדרך המשותפת שאת עושה איתי על מנת לשפר את איכות חיי.
בפעם הראשונה הצלחתי להבין ולחוות את המשמעות האמתית של גופנפש ואת ההשפעה הכל- כך משמעותית על חיי היום יום שלי. הטיפול השבועי אצלך תמיד מחזיר את הגוף שלי לפוקוס ואת הנפש לרוגע ושלווה. זהו טיפול שלדעתי כל אחד חייב לעצמו בכדי לשפר את איכות חייו. תודה רותם והמון אהבה. ניב קפלן"

ניב קפלן

"את רותם מלכה- פגירסקי אני מכיר מזה חמישה חודשים. פניתי אליה על פי המלצה של מכרה משותפת,
עת סבלתי מקושי בריאותי, שבאותה עת חייב אותי לבצע ניתוח רפואי בקדימות גבוהה.
מאז רותם מטפלת בי במקצועיות תוך בחירת טיפול נטורפתי עבורי, טיפולי שיאצו, הדרכה וליווי מקצועי לשיפור התנהלות היום יום שלי, לתנועה, נשימה ואורך חיים בריא יותר.
כל זאת רותם עושה במסירות, מקצועיות ואכפתיות שאין לה אח ורע.
חשוב לי לציין, שבהווה הצורך שלי בניתוח רפואי נדחה לעתיד אם בכלל,
בזכות הטיפול המקצועי והליווי הצמוד שלה שהביא לשיפור משמעותי בקושי הבריאותי.
אני ממליץ בחום רב על רותם מלכה- פגירסקי בזכות כל המצוין למעלה ויותר
בזכות שלל איכויות מקצועיות נוספות שלה שהיריעה קצרה מלהכיל."

אמנון

"רותם, תודה על המקצועיות חסרת הפשרות, לצד רגישות, חכמה והכלה, על יחס אישי ועל הקניית דרך חיים, שהיא הרבה מעבר להשגת מטרות משתנות ותודה גם על השגת המטרות המשתנות.
ימית שדה."

ימית שדה

"אל רותם הגעתי עקב בעיה של שחלות פוליציסטיות מתוך כוונה להיכנס להריון.
היה ברור לי שלפני שנצלול למסע (ייסורים) של טיפולי פוריות, אני רוצה לתת הזדמנות לדרכים טבעיות.
הגעתי בעקבות המלצה חמה, שלא הותירה מקום לספק, במיוחד לאחר שכבר ניסיתי טיפול אצל נטורופתית אחרת, שלא צלח.
הופתעתי לגלות שלא היה שום אזכור שיווקי או פרסומי לרותם באינטרנט, מה שהיווה לי הוכחה נוספת לכך, שהיא מצליחה בזכות עצמה.
קשה לי למצוא מילים שיתארו את המקצועיות והתמיכה של רותם. הידע הבלתי נדלה שלה,  האכפתיות והיחס החם לו זכיתי הם דברים שלא תיארתי שקיימים.
בזכות רותם, אני נמצאת כעת בשלבים של הריון מתקדם, אשר גם אותו היא מלווה.
כל מי שקרוב אליי, יודע עד כמה הטיפול אצל רותם מהווה חלק משמעותי מחיי, ועד כמה הוא עזר לי גם מבחינה נפשית. חשוב לי להדגיש זאת במיוחד עבור אנשים, שלא מאמינים בכוחה של הרפואה הטבעית וההוליסטית.
ממליצה בכל ליבי על רותם ועל דרכה – ההוכחות מדברות בעד עצמן."

רינת אליוביץ

"רותם היקרה
הגעתי אליך לקליניקה דרך המלצה חמה ומהר מאוד הבנתי שהיא נכונה .
יחס אישי, מקצועיות, אוזן קשבת, הבנה והמון נתינה , לא דבר מובן בימינו .
דרך הטיפול שחוויתי אצלך הייתה חדשה בשבילי ולומר את האמת הייתי קצת סקפטי לגביה , מהר מאוד דרך המקצועיות והיחס החם עברתי תהליך החלמה ולמידה עצמית .
אני מוקיר תודה וגם מאד ממליץ. יקיר."

יקיר שדה

"היי רותם יקרה
לא הספקתי להודות לך על השיחה לפני שבוע, ועל שיחת הטלפון אחריה ובעצם כשאני נזכרת.. על עשרות שיחות, בהן תמיד עמדת לצידי וידעת לומר את מה שהיה נכון לשמוע..
אני כותבת בגאווה גדולה מחד ובהשתאות מצד שני.. 25 שנה שאני במסע הזה להחלמה מבולימיה.. עשרות שיחות עם מטפלים ועם אנשים חכמים נוספים, שעות של קריאת מחקרים, אלפי שיחות עם נשים כמוני ונשים אחרות..
כבר לפני המון שנים הבנתי (בראש) ואח"כ גם ברגש שהבולימיה תפקידה לספר לי משהו על עצמי, על דברים שהסתרתי מעצמי או שהסכמתי להסתיר עבור אחרים.. הבנתי שלמרות כל הקושי יש לי כאן שיעור, שאותו אני צריכה ללמוד באומץ ובגאווה גם אם לא תמיד פשוט לי,  ולהאמין שזה  שיעור שעליי לחבק לצד החיים ולצד החוויות החיוביות שנצברות במקביל, לפני שהגעתי אליך כמעט והסכמתי לחיות עם הבולימיה כחלק מהמסע שלי..
הגעתי אליך מאוד סקפטית, עייפה, לא ממש מאמינה אבל עם בקשה אחת: אני רוצה להיות בריאה.. גם כשאמרתי את זה , לא לגמרי האמנתי בכך..
היו בפגישות בינינו שיח גם על אוכל ותזונה, בלוטת התריס ואח"כ בעיקר  שיח על הקול הפנימי, משאלות הלב ועל היכולת שלי לייצר מציאות שאני שואפת להגיע אליה.. התהליך שלנו היה מלא בעליות, ירידות, הצלחות, כישלונות כשכולם מטרתם ללמד אותי שיעור נוסף ולסייע לי לייצר חיבור חזק יותר בין  הגוף, הלב והרגש ביחד.
משהו באמון שנוצר בינינו, בחוויה המשותפת, בחוסר השפיטה, ביכולת שלך לראות את הדברים נכוחה ולומר לי אנחנו מתמודדות ומנצחות .. קול חדש בתוכי אמר לי שאת דוברת אמת….
משהו בביטחון שלך גרם לי בפעם הראשונה להרגיש שאולי משאלת הלב שלי אפשרית. ושסוף סוף אני לא מדמיינת ואצליח להיות בריאה.

אנחנו כבר מעל שנתיים בתהליך, ואני יכולה לומר בשמחה ובאושר שלא תיארתי לעצמי שאצליח להגיע למקום כזה..
בתהליך איטי ומאוד מדויק כיוונת אותי (בלי קיצורי דרך אבל עם הרבה אמון ואהבה) להתחיל להחזיר אמון בגוף שלי, בקול הפנימי שלי.. להרגיש שאני ראויה , שאני מדויקת וקשובה, להאמין לעצמי.. .. פעם ראשונה שמישהו הקשיב לי באמת,  הסכמתי להתחיל תהליך למידה והכרות  את עצמי באמת, עם הגוף שלי עם הצרכים שלי… והכי חשוב להבין שזה הזמן שלי עכשיו לחיות לא לצד החיים אלא בתוכם על כל מגוון הרגשות שיש להם להציע.

תודה רבה מורה וחברה אהובה  למסע.."
ק'.

ק׳

גלילה למעלה