אני מאמין שלי

זכיתי להיות נוכחת בתהליכי שינוי והגשמת בריאות אמתית וללוות מטופלים בדרך משותפת ומיוחדת שמגשימה איכות חיים ללא פשרות. הניסיון, המפגש הטיפולי, הלמידה והאנשים שליוויתי חזקו אצלי את הנחות היסוד שלי:

1.

לכל תא ותא בגוף, לכל רקמה ואיבר, יש את היכולת והידע להתחדש, להשתקם ולהירפא. בכל דקה מתים 300 מיליון תאים בגוף ובמקומם תאים חדשים נוצרים. לגופנו ונפשנו יש את הידע והיכולת להירפא. עלינו רק לאפשר את התנאים המתאימים.

2.

הגוף והנפש הם שני הצדדים של אותו המטבע – רק תלוי מאיפה אנו בוחרים להסתכל. ההתייחסות בטיפול לגוף לנפש יחדיו, תייצר שיפור יעיל יותר, משמעותי יותר, יסודי הרבה יותר – כזה שיישאר איתך לאורך זמן רב ואף לתמיד.

3.

 שינוי משמעותי הוא עמוק וגורף – יתבטא מעצמו ויפגוש אותך בכל תחומי החיים. גם אם כביכול התנעת אותו רק במישור אחד של חייך או למטרה מסוימת אחת. היופי הוא שכל היבט שנשפר, יבוא לידי ביטוי גם בשאר.

4.

תהליך רפואי גופני ונפשי בטוח, מדויק, והכי אפקטיבי כאשר הוא נתפר אישית לאדם. ככזה, הוא גם יבוא לידי ביטוי בכל תחומי החיים. אין תרופת פלא אחת שמתאימה לבעיה או עניין, אין כדור קסם שנכון לכולם. כל אחד שונה ומיוחד – בביולוגיה, בגנטיקה, בהרגלים, במצב הבריאותי, במשאבים וכיו"ב. ולכן, לכל אחד הדרך המדויקת עבורו.

5.

הקושי והאתגר מגיעים לרוב עם האנרגיה לפתרון. מחלה ואתגר דורשים ואף מכריחים אותנו לעצור, להתבונן, אולי לנוח, להתאפס, לשקול דרכנו שוב, להתמלא ולהתארגן מחדש. הקשבה לאיתותי הגוף והנפש – ללב, למחשבות, לתחושות ולנשימה – תוביל לאנרגיה חדשה לפתרון, לעשייה, לרפואה והחלמה.

6.

לא תמיד נוכל למנוע זעזועים בחיים. כן יש לנו האפשרות לבחור בכל רגע, לבנות בית עמיד וגמיש יותר בפני זעזועים.

"תודה על המקצועיות חסרת הפשרות, לצד רגישות, חכמה והכלה, על יחס אישי ועל הקניית דרך חיים, שהיא הרבה מעבר להשגת מטרות משתנות ותודה גם על השגת המטרות המשתנות..."

7.

כפי שהחולי או הבעיה לא הופיעו ביום אחד, כך גם לא ייעלמו ביום אחד. הגוף פחות אוהב שינויים מהירים ודרסטיים ולכן חשוב להתאים את קצב התהליך לך. יתרה מזאת, כאשר האתגר הבריאותי כבר מופיע ומפריע, המשמעות היא שנוצר מזמן וכנראה כבר יש לו השפעות על מערכות ותפקודים נוספים בגוף ובנפש.

8.

תהליך רפואי מקצועי כולל הגדרת מטרות, אסטרטגיה טיפולית אישית ומדדי שיפור תקופתיים. כך אנו מטפלים באדם ולא רק בסימפטומים, עונים על המטרות- צעד אחר צעד, ונהנים מבריאות איכותית ואמיתית.

9.

בריאות דורשת תחזוקה, ידע ופרקטיות – בריאות זה לא אינסטנט, חד פעמי, זה גם לא לינארי. לכן הדרך צריכה להלום אותך כדי שתהיה לך האפשרות לצעוד בה למשך שנים ארוכות. בדרך הזו תפגוש את השיפור בכל היבטי החיים והמפתחות שיסייעו לך הם ניהול זמנים נכון, יעילות במטבח, בחירות טובות יותר והנאה מהדרך.

"...הגעתי אלייך לגמרי במקרה ואין לי ספק שאשאר לכול החיים. מעבר למעבר לתזונה בריאה שהיה לי לא פשוט בכלל וטיפול ממוקד בבלוטות הלימפה והתריס זכיתי במטפלת לחיים..."

10.

כשמדברים על "לעשות שינוי" בתזונה ובהרגלים, רבים מוותרים מראש כי מבחינתם זה שחור או לבן. מבחינתי אין שחור – לבן. השינוי התזונתי הוא אינו הכול או כלום. עם עקביות וכוונת לב, כל צעד קטן הוא צעד נוסף ומשמעותי בדרך למטרה. הוא הרבה יותר מאשר אלמלא צעדת. מה גם, שלעיתים שינוי אחד קטן הוא המוביל לשינוי הבא – באופן טבעי ובלי מאבקים.

11.

בכל עת אפשר לשנות – בכל עת באפשרותך לבדוק: האם אני מרגיש וחי כפי שהייתי רוצה להרגיש ולחיות? האם אני חי במלואי ללא פשרות? בלי ויתור על דברים שחשובים לי? האם אני אנרגטי, בעל מצב רוח טוב ויציב, קליל בתחושה, ישן טוב, ללא הפרעות? אם התשובה לאחת השאלות מסויגת, זה הזמן לשנות! החיים קצרים וחבל לוותר, יש הזדמנות לשנות!

12.

שיטת הטיפול שלי כוללת אינטגרציה בין כלי טיפול שונים, ובין האבחנה והטיפול הקונבנציונאלי לאבחנות ולטיפול באמצעות כלים מהרפואה הטבעית. השילוב נעשה בהתאם למצבך, ליכולתך, לנכון ולמדויק ביותר עבורך על מנת לממש בריאות שלמה ואיכות חיים.

13.

תזונה, צמחי מרפא, פרחי באך, הרגלים. כל אלו הם כלים נפלאים שמסייעים לנו ועומדים לרשותנו כתמיכה להשגת המטרות, אך הם כשלעצמם אינם המטרה ואינם יחליפו תהליך פנימי איכותי במקביל.

"הטיפול השבועי אצלך תמיד מחזיר את הגוף שלי לפוקוס ואת הנפש לרוגע ושלווה. זהו טיפול שלדעתי כל אחד חייב לעצמו בכדי לשפר את איכות חייו."

14.

בריאות שלמה ומיטבית היא שילוב של בחירה, מודעות, תנועה, הזנה איכותית ואמיתית וגם תשוקה לחיים ולמימוש עצמי במגוון היבטים בחיים ולאורך שנים.

15.

להיות בריאים זו זכות!!! לא חסד. בכל רגע נתון יש לנו האפשרות להרגיש טוב יותר, אנרגטיים יותר, קלילים יותר, מרוכזים יותר, מאוזנים ובעלי מצב רוח טוב ויציב!

3 הסודות להתמדה בתפריט בריא, בקלות וביעילות- מדריך וידאו במתנה

לקבלת המדריך והרשמה לסדרת מסרים
Scroll to Top
דילוג לתוכן