נעים מאוד,
שמי רותם מלכה-פגירסקי

בעלת קליניקה לרפואה טבעית, מטפלת בגוף ובנפש באמצעות רפואה טבעית ותוך אינטגרציה מלאה עם הרפואה הקונבנציונאלית.

אני מטפלת באנשים באהבה, סבלנות ומקצועיות, מתוך אמונה ביכולת של כל אדם לרפא עצמו וליהנות מבריאות שלמה.

החיבור שלי לרפואה הטבעית

את תחום הרפואה הטבעית לא בחרתי. כל הדרכים בהן צעדתי, הובילו אותי לדרך אחת – רפואה טבעית ואינטגרטיבית, המייצרת איכות חיים אמיתית.

מילדות עסקתי בשחייה מקצועית ותחרותית אשר הביאה אותי לחיבור עמוק לגוף ולכוחות הטמונים בו. שגרת אימונים תובענית, הכנה גופנית ונפשית ועמידה על קצה גבול היכולת, כל אלו חשפו בפניי את חשיבותם של חוזק, בריאות וחיוניות. כך חלחלה בי ההבנה שבריאות מרבית היא המפתח להגשמה עצמית בכל תחומי החיים, וכי מחלות, כאבים ותרופות אינם גזרת גורל וניתן לממש איכות חיים טובה בכל גיל.

בבגרותי, התחלתי להבחין בהשפעה העצומה של התזונה על הגוף והנפש. נושא זה 'מגנט' אותי וכך נסחפתי למסע של חקר, למידה, התנסות וגילוי בתחום זה. נסעתי להודו על מנת ללמוד את עקרונות התזונה על פי האיור-וודה, את הפילוסופיה של היוגה וכן כדי לתרגל יוגה וטכניקות נשימה.

עם שובי ארצה, למדתי את עקרונות התזונה המקרוביוטית, ניהלתי וליוויתי קבוצות הרזיה ברשת מכוני הכושר 'הולמס פלייס' וסיימתי בהצטיינות לימודי מנהל עסקים. בתומם סיימתי 4 שנות לימוד נטורופתיה ו-3 שנות לימוד ואסיסטנציה בשיאצו במכללת רידמן ואת עקרונות התזונה ע"פ הרפואה הסינית.

עם הניסיון, הכלים והלמידה שצברתי לאורך השנים, הקמתי את הקליניקה הראשונה שלי והתחלתי לטפל באנשים באמצעות הרפואה הטבעית.

הביקוש הרב והמטופלים שהגיעו מכל הארץ, הובילו אותי לפתיחתן של שתי הקליניקות בהן אני מטפלת כיום, בתל אביב ובקיבוץ מעלה החמישה ליד ירושלים.

מאז ועד היום אני מטפלת באהבה במגוון רחב של אנשים שרוצים לשפר את בריאותם ואיכות חייהם.

למידה כערך עליון

אחת הסיבות למקצועיות הרבה שמאפיינת את הטיפול שלי, ולמגוון הכלים הרחב שמשמש אותי, הוא העובדה שאני מקדישה זמן משמעותי ללמידה. מעולם לא הסתפקתי בתעודות שברשותי, אני מחדשת את הידע שלי כל הזמן: משתתפת בכנסים, השתלמויות וקורסים, לומדת מהמומחים הנחשבים בעולם בתחומי הרפואה הטבעית, הפונקציונאלית והאינטגרטיבית, קוראת מחקרים, ספרות מקצועית, פרוטוקולים טיפוליים וצוברת ידע רפואי קונבנציונלי. כל אלו מעשירים את מערך הכלים שלי ומאפשרים לי לדייק את האסטרטגיה ותוכנית הטיפול ביעילות ומקצועיות ולסייע למטופלים שלי לקדם בריאות בחייהם.

גם צעד קטן יכול לחולל שינוי גדול

לאורך כל שנות פעילותי כמטפלת, זכיתי להיות שותפה לשינויים דרמטיים באיכות חייהם של מטופליי. אני מאמינה כי תהליך שינוי מקצועי המותאם לכל אדם באופן אישי, הופך לחלק מהותי ומשמעותי באורח החיים, בהתנהלות ובחשיבה ומעניק כלים להתמודדות עם אתגרי החיים.

חשוב לציין, שינויים מתחוללים בקצב ובאופן אישי, בהתאם למה שבאפשרותך להכיל כרגע ולאו דווקא באופן דרסטי.

גם שינוי אשר נראה בעיניך קטן – משפיע על התנהלות הגוף, הנפש והחוויה שלך ובמקביל מניע את הצעד הבא בתהליך השינוי ללא כל מאבק.

הטיפול בקליניקה

הטיפולים בקליניקה מיועדים לכל מי ששואף לשפר את בריאותו ואת איכות חייו, בכל גיל ובכל מצב בריאותי.

הטיפולים עוסקים בשלל היבטיי בריאות הגוף והנפש, ביניהם: קשיי שינה, חוסר איזון הורמונאלי, פריון, תופעות הקשורות למחזור החודשי, תפקוד לקוי של בלוטת התריס, תסמונת מטאבולית – חוסר איזון בשומני הדם, סכרת וקדם סכרת, יתר לחץ דם, השמנה בטנית וכבד שומני ועד מצבים קשים ומחלות כרוניות, חרדות, טרשת עורקים וגידולים. 

הגוף והנפש אחד הם. תפקוד לקוי מסוים משפיע על המכלול ועלול להביא לתחלואות נוספות. לכן לכל תחושה אישית של אי נוחות פיזית או רגשית, לכל תחושה ש'משהו לא בסדר' – יש מקום ודרך לטפל.

אין סיבה לסבול ולהתפשר על בריאות ואיכות חיים שאינה מעולה. 

הטיפול בקליניקה הוא רפואי וייחודי בהיותו משלב בין אסכולות אבחון וטיפול מהרפואה הטבעית, הסינית והיפנית לצד הרפואה הקונבנציונאלית. בזכות הטיפול האינטגרטיבי, אנו נוגעים בשורש הבעיה, מטפלים בגורמים לה ומוצאים את פתרונה.

הריפוי הינו ריפוי אמיתי מהשורש.

הכלים העומדים לרשותנו בקליניקה הם רבים הודות לשנות לימודים ארוכות וניסיון מצטבר ארוך.

אני מתאימה למטופליי את הטיפול המדויק להם באמצעות שילוב בין שיטות הטיפול השונות. כך הטיפול מותאם למקום בו הם נמצאים בחייהם האישיים וליכולתם להפנים את השינוי.

בין הכלים בהם אני עושה שימוש בקליניקה: תזונה ותוספים, צמחי מרפא וארומתרפיה, שיאצו, פוקוסינג (התמקדות), טכניקות נשימה והרפיה ועוד.  

השכלתי הפורמלית

רוצה לקרוא עוד על ה'אני מאמין שלי'? לחץ כאן. 
רוצה להיווכח מה משמעותה וכוחה של אמונה בתהליך ובדרך? לחץ כאן.

כשיוצאים לדרך מגלים ש... צעדים קטנים מחוללים שינויים משמעותיים שבאים לידי ביטוי בכל תחומי החיים שלנו. גם כאשר הטמענו את השינוי במישור אחד של חיינו, הוא משפיע ומשפר היבטים נוספים בחיינו.

אני לעזרתך

בכל פעם מחדש אני מעריכה את הזכות שנפלה בחלקי לקחת חלק בתהליכי ריפוי של אנשים. לחוות רגעים מעצימים, מרגשים ולעיתים גם כואבים. כולם חלק מדרך משמעותית והצלחות. אני מוקירה את הזכות להיות נוכחת במימוש ההזדמנות לרפואה שלמה, ביצירת השינוי ובליווי לשיפור הבריאות ואיכות החיים של מטופליי, צעד אחר צעד.

בכל פעם מחדש אני מתפעלת מעוצמות הריפוי הטבעי ומהיכולת המופלאה הקיימת בכל אדם לשנות, לשפר, להשתקם, לשדרג את חייו ולבחור בדרך חיים נכונה ומאוזנת יותר.

גם לך יש הזדמנות לחוות בריאות שלמה ואני אשמח לסייע לך להגיע לשם.

שלך,

רותם מלכה פגירסקי

יש לך שאלות? רוצה להתייעץ?

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר בטלפון
052-2402012

או להשאיר את פרטיך ואצור איתך קשר בהקדם

3 הסודות להתמדה בתפריט בריא, בקלות וביעילות- מדריך וידאו במתנה

לקבלת המדריך והרשמה לסדרת מסרים
Scroll to Top
דילוג לתוכן